prawo jazdy

Kategoria AM

Szkolimy na ROMET ZK50 – identyczny model jak w WORD Tarnobrzeg. Posiadamy bramki do pomiaru prędkości oraz bardzo dobry plac manewrowy.

Kategoria A1

Szkolimy na Yamaha YBR125 – identyczny model jak w WORD Tarnobrzeg. Posiadamy bramki do pomiaru prędkości oraz bardzo dobry plac manewrowy.

Kategoria A2

Szkolimy na KAWASAKI EN650 oraz Z650 – identyczne modele jak w WORD Tarnobrzeg. Posiadamy bramki do pomiaru prędkości oraz bardzo dobry plac manewrowy.

Kategoria A

Szkolimy na KAWASAKI EN650 oraz Z650 – identyczne modele jak w WORD Tarnobrzeg. Posiadamy bramki do pomiaru prędkości oraz bardzo dobry plac manewrowy.

Kategoria B

Szkolimy na Hyundai i20 oraz Toyota Yaris – identyczne modele jak w WORD Tarnobrzeg. Bardzo dobra kadra dydaktyczna świetnie Was przygotuje zarówno do poruszania się w ruchu drogowym jak i egzaminu praktycznego.
Istnieje możliwość zdawania egzaminu naszymi pojazdami.

Kategoria C

Szkolimy na Iveco Eurocargo. Bardzo dobra kadra dydaktyczna świetnie Was przygotuje zarówno do poruszania się w ruchu drogowym jak i egzaminu praktycznego. Naszym pojazdem zdajecie egzamin państwowy. Plac manewrowy na którym będziecie się szkolić świetnie odzwierciedla plac który jest w Word Tarnobrzeg.

Kategoria C+E

Szkolimy na Iveco Eurocargo + przyczepa centralnoosiowa. Bardzo dobra kadra dydaktyczna świetnie Was przygotuje zarówno do poruszania się w ruchu drogowym jak i egzaminu praktycznego. Naszym pojazdem zdajecie egzamin państwowy. Plac manewrowy na którym będziecie się szkolić świetnie odzwierciedla plac który jest w Word Tarnobrzeg

KATEGORIA D

Szkolimy na Autosan A1112T RAMZES. Bardzo dobra kadra dydaktyczna świetnie Was przygotuje zarówno do poruszania się w ruchu drogowym jak i egzaminu praktycznego. Naszym pojazdem zdajecie egzamin państwowy. Plac manewrowy na którym będziecie się szkolić świetnie odzwierciedla plac który jest w Word Tarnobrzeg

Kategoria T

Bardzo dobra kadra dydaktyczna świetnie Was przygotuje zarówno do poruszania się w ruchu drogowym jak i egzaminu praktycznego. Plac manewrowy na którym będziecie się szkolić świetnie odzwierciedla plac który jest w Word Tarnobrzeg

KONTAKT

Danielo Daniel Zawidzki

Wiejska 1 27-600 Sandomierz

Czynne od 8 do 18

794-984-321

Call Now Button